Скільки коштує консультація психолога

Ціна консультацій психолога

Послуги психотерапевта, консультанта в рамках проекту “Let Me Help: Кабінет психотерапевта” надаються в приватному порядку і оплачуються безпосередньо клієнтом відповідно до тарифів, зазначених на цьому сайті.

Загальна вартість психологічної консультації чи сеансу психотерапії тривалістю 50 хвилин становить 800 грн. Надається постійно діюча знижка на діагностичну зустріч (див. нижче). Також можливе підвищення тарифу, якщо заплановано подовжений, подвоєний сеанс, зустріч поза кабінетом (залежно від завдань терапії) за попередньою домовленістю між клієнтом і спеціалістом.

Оплачується кожна зустріч по факту проведення, якщо консультація очна (в кабінеті), або ж наперед не пізніше ніж за добу до проведення, якщо консультація онлайн (в скайпі).

Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

Діагностична консультація
700 грн

Перша зустріч з психотерапевтом-консультантом завжди має діагностичний характері спрямована на прояснення деталей запиту, побудову діагностичного концепту (з чим маємо справу і які цілі терапії), а також обговорення можливостей і попереднього плану терапії. Вона також може виявити необхідність у підключенні інших фахівців, призначення чи коригування фармакотерапії, переадресації клієнта за умови виходу випадку за межі компетенції психотерапевта.

Терапевтичний прийом
800 грн

Регулярні зустрічі з терапевтом в кабінеті чи онлайн, у ході яких послідовно втілюються завдання терапевтичного плану. Кожна з таких зустрічей включає ретроспективний аналіз попереднього періоду, обговорення актуальних проблем і нових технік, формулювання завдань для самостійної практики