Скільки коштує консультація

Ціна консультацій

Послуги когнітивно-поведінкового терапевта в рамках проекту “Let Me Help” надаються в приватному порядку і оплачуються безпосередньо клієнтом відповідно до тарифів, зазначених на цьому сайті.

Загальна вартість консультації тривалістю 50 хвилин становить 1500 грн. Надається постійно діюча знижка на діагностичну зустріч (див. нижче). Також можливе підвищення тарифу, якщо заплановано подовжений, подвоєний сеанс, зустріч поза кабінетом (залежно від завдань терапії) за попередньою домовленістю між клієнтом і спеціалістом.

Оплачується кожна зустріч по факту проведення безготівковим розрахунком на рахунок ФОП Фломбойм А.В. у термін до трьох робочих днів.

Діагностична консультація
1500 грн

Перша зустріч з когнітивно-поведінковим терапевтом завжди має діагностичний характер і спрямована на прояснення деталей запиту, побудову діагностичного концепту (з чим маємо справу і які цілі терапії), а також обговорення можливостей і попереднього плану терапії. Вона також може виявити необхідність у підключенні інших фахівців, призначення чи коригування фармакотерапії, переадресації клієнта за умови виходу випадку за межі компетенції консультанта.

Терапевтичний прийом
1500 грн

Регулярні зустрічі з когнітивно-поведінковим терапевтом в кабінеті чи онлайн, у ході яких послідовно втілюються завдання терапевтичного плану. Кожна з таких зустрічей включає ретроспективний аналіз попереднього періоду, обговорення актуальних проблем і нових технік, формулювання завдань для самостійної практики