Про мене

Акредитована когнітивно-поведінкова терапевтка Анна Фломбойм

Мене звати Анна Фломбойм, я акредитована когнітивно-поведінкова терапевтка (акредитація EABCT), консультантка із соціальних та освітніх питань. Основну освіту і ступінь магістра здобула на факультеті соціології та психології Київського національного університету імені Тараса Шевчанка у 2003 році. Працювала виклладачем психолого-педагогічних дисциплін, головним редактором педагогічного видання, є ініціатором і координатором проектів у сфері альтернативної освіти і соціально-психологічної підтримки дітей та дорослих.

Маю понад 10 років досвіду індивідуального консультування та когнітивно-поведінкової терапії. Використовую в роботі когнітивно-поведінкову психотерапію та схема-терапію. Професійну підготовку як психотерапевт отримала в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії. Здобула акредитацію Європейської асоціації поведінкових і когнітивних терапій (EABCT) Є членом правління Української асоціації КПТ.

У своїй практиці допомагаю людям долати різноманітні психологічні проблеми: депресію, тривожні розлади, фобії і панічні атаки, емоційні стани, що викликані складними життєвими обставинами (криза у стосунках, труднощі в спілкуванні з дітьми, хвороба, вимушений переїзд і т. п.). Також пропоную підтримку у вирішенні проблем особистої ефективності: самовизначенні і самоорганізації, прийнятті рішень, созвитку соціальних навичок. В залежності від проблеми прицюю у форматі психотерапії або консультування.

Використовую методи і техніки, ефективність яких доведена світовою наукою і практикою, разом з тим — обов'язково з опопрою на індивідуальні особливості кожного випадку. Будую роботу на принципах співробітництва і активного залучення клієнта в процес творення змін. Прагну максимальної ефективності і стійкості результатів терапії. Не пропоную ефемерної допомоги в «абсолютному подоланні проблеми», проте намагаюся допомогти клієнтові у формуванні здатності в майбутньому розпізнавати і вирішувати її самостійно. Мій досвід роботи з різними клієтами вказує на позитивні результати використання для вирішення цих завдань інструментів когнітивно-поведінкової терапії.

Більше про когнітивно-поведінкову терапію