Когнітивно-поведінкова терапія онлайн

Онлайн консультація когнітивно-поведінкового терапевта

Сучасні технології дозволили суттєво розширити доступ клієнтів до послуг консультантів, психологів та психотерапевтів. Незважаючи на те, що безпосередня, очна робота з психологом в кабінеті або “в полі” має ряд переваг, консультації онлайн - чудовий сучасний спосіб отримати своєчасну потрібну допомогу, підтримку і лікування, коли візит на прийом неможливий.

Онлайн косультації проводяться з використанням сервісів для відеозвязку. Для отримання консультації когнітивно-поведінкового терапевта онлайн вам необхідно попередньо зареєструватися на сайті, заповнивши форму зворотного зв’язку, або за телефоном 098 932 3235. Після обговорення зі спеціалістом технічних деталей ви отримаєте лінк або запит на додавання консультанта до списку ваших контактів; у домовлений час він вийде з вами на відеозв’язок.

Щоб максимально наблизитися до атмосфери комфорту і безпеки психотерапевтичного кабінету дистанційно, ми рекомендуємо вам потурбуватися зі свого боку про якість зв’язку і умов спілкування упродовж 50 хвилин.

Онлайн консультації проводяться тільки за попередньою оплатою. Щодо деталей оплати можна дізнатися тут.