Часті запитання до психотерапевта

Запитання які дуже часто виникають перед першим візитом до психотерапевта

MentalPress

Кому і чим може бути корисна допомога психолога?

Зазвичай, люди звертаються по допомогу психолога чи психотерапевта, коли відчувають, що не можуть самостійно впоратися з певними внутрішніми проблемами і негативними емоціями — тривогою, страхом, сумнівами, пригніченістю, неприйняттям себя загалом. А також коли їм здаєьться, що вони включені в певні зовнішні негаразди — конфлікти на роботі чи в родині, стресові і травмуючі ситуації і т.д.
Окремі консультації чи курс психотерапії можуть допомогти паціентам розв'язати ці та інші проблеми у співпраці з психологом, а також навчитися долати їх в майбутньому самостійно, набути впевненості в собі, позбутися деструктивних переконань і «некористних» переживань, покращити якість свого життя.Який метод психотерапії ви використовуєте?

Я використовую когнітивно-поведінковий підхід у терапії різних психологічних розладів і консультуванні з питань особистої ефективності. Це один з найбільш популярних у світі і ефективних методів психотерапії, що має широку доказову базу і чіткі стандарти у підготовці фахівців та наданні допомоги. Детальніше про метод КПТ можна прочитати тутЯк потрапити на прийом і скільки коштує консультація?

Щоб записатися на прийом можна зателефонувати на номер 098 932 3235 з 9 до 19 або заповнити відповідну форму на сайті. Вам запропонують день і час для діагностичної зустрічі. Подальший формат і частота зустрічей обговорюється особисто. Вартість першої (діагностичної) консультації — 1500 грн, звичайного прийому — 1500 грнЧи можлива дистанційна допомога психолога он-лайн?

Так. Ви можете зв'язатися зі мною і отримати консультацію дистанційно в форматі онлайн-сесії з відео. Для цього слід зробити попередній запис за телефоном 098 932 3235 з 9 до 19 або заповнити відповідну форму на сайті.Скільки часу може тривати терапія?

Когнітивно-поведінкова терапія у тих випадках, коли вона дійсно рекомендована, характеризується своєю ефективністю у порівняно стислі терміни, що є однією з її переваг. Разом з тим, за необхідності глибоких втручань чи роботи з численними проблемами, вона може бути довготривалою. Таким чином, в залежності від особливостей кожного індивідуального випадку, процес психотерапії може вимагати від 4 до 40 і більше зустрічей. Орієнтовну тривалість терапевт зможе вам озвучити в ході обговорення плану терапії після проведеного обстеження (діагностичної сесії).